Föremål som liknar etsningar Louis Bastin
7419 ETCHINGS
Sold: SEK 700
Sold den 6 september 2021
6099 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 15 mars 2021
3216 ETCHINGS
Sold: SEK 250
Sold den 30 mars 2020
4312 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 500
Sold den 30 juli 2018
7102 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 5 februari 2018
6205 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 9 oktober 2017
5209 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 27 mars 2017
6086 Litografier & ..
3 pcs, Louis Bastin (1912-1979), subject: 37x27 ca,
Sold: SEK 100
Sold den 31 oktober 2016
9186 ETCHINGS
2 pcs, Bla Louis Bastin, 23x30 resp 26x33,
Sold: SEK 100
Sold den 8 juni 2015